Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Uregulowania prawne obszarów związanych z nowoczesnymi technologiami często ulegają zmianą. Z nami będziesz na bieżąco.

Strony internetowe i prawo

Dynamika rozwoju rynku usług IT i pokrewnych wymaga coraz to nowszych uregulowań prawnych. Nowoczesne firmy, które decydują się na rozbudowę kanałów dotarcia do klienta o np. sklepy internetowe lub strony www muszą pamiętać o tym, że tego typu usługi wymagają często odpowiednich przygotowań nie tylko informatycznych ale i prawnych.

Każdy sklep internetowy musi mieć odpowiednio przygotowany regulamin oraz politykę prywatności – o tym wie większość z nas. Tylko czy na pewno wiemy również jakie zapisy mogą się tam znaleźć a jakie trafiły na listę tzw. klauzul niedozwolonych?

Współpraca z kancelarią prawniczą

Decydując się na rozwój swojego biznesu powinniśmy zawsze brać pod uwagę zabezpieczenie własnych interesów. Musimy mieć pewność, że treści na naszych stronach są zgodne z obowiązującym prawem oraz, że nie zapomnieliśmy o jakimś elemencie. W obecnych czasach na wydawcach stron ciąży obowiązek informowania gości strony o np. sposobie przetwarzania danych. Do niedawna głośno było w mediach o tzw. RODO (GDPR). Temat ten jest tak złożony i indywidualny dla każdej firmy, że niezbędne staje się nawiązanie współpracy i wybór sprawdzonej firmy która zapewni dostęp nie tylko do materiałów 'do wklejenia na stronę’, ale również konsultacji i wyjaśnienia wszystkiego krok po kroku.

Firma neptron.pl z Częstochowy współpracuje z kancelarią prawniczą obsługującą zarówno przedsiębiorców jak i osoby indywidualne. Zapewniamy preferencyjne warunki współpracy oraz umożliwiamy przeprowadzenie audytu prawnego danej usługi lub przedsiębiorstwa.